מערכת הליווי הדיגיטלית של שיטת מאזן החיים

רכשו במחיר של שקל אחד ליום, גישה למערכת שתקדם אתכם
לאיזון והצלחה ב-3 תחומי החיים.
וקבלו במתנה את היומן המאזן

נמאס שהזמן עובר והתסכול בין הרצוי למצוי רק גדל?

זה פשוט מתסכל שכל יום וכל שנה מחדש אנחנו מבטיחים לעצמנו הבטחות. מגיעים הביתה בסוף היום ומרגישים שלא התקדמנו. שוב פעם עושים את אותו דבר.

לכן, פיתחתי את המערכת הדיגיטלית שתלווה אתכם לאורך השנה, בהתאם לשיטת מאזן החיים.

המערכת הדיגיטלית בשיטת מאזן החיים תעזור לכם, באופן מעשי, להיות ממוקדים, וכתוצאה מכך,  להצליח יותר, להיות מאוזנים יותר ולהיות שמחים מחר הרבה יותר ממה שאתם היום.

ניתן לקבל את תוכן המערכת באמצעות שיחת וואטספ אישית, SMS, אזור אישי באתר או באמצעות הדוא”ל.

לרכישת גישה למערכת הליווי הדיגיטלית

במחיר מיוחד של 365 ש"ח בלבד, לכל השנה!

ומקבלים במתנה את היומן המאזן בשיטת מאזן החיים, במשלוח חינם עד לבית!

בתוך המערכת הדיגיטלית מחכה לך:
תוכן מלא בערך.
סיוע מעשי בהצלחה בכל התחומים המרכזיים של החיים.
משימות ותזכורת לביצוע ועוד.
שירות לקוחות ומענה בזמן אמת לשאלות והתלבטויות ליישום השיטה והשגת המטרות

שאלות ותשובות נפוצות

מידי שבוע או יותר, אשלח באמצעות הוואטספ (ובמייל ואפשר גם בSMS), בשיחה אישית אתך, טקסט מלווה לשבוע שלך, בהתאם לשיטת מאזן החיים. הטקסט מותאם במיוחד לשבוע ולדרך המיוחדת שבחרת לשנה הקרובה.
מערכת הליווי שיצרתי היא בתשלום של 365 ש”ח כולל מע”מ לשנה (במבצע סופשנה – במקום 750 ש”ח). ומהווה מרכיב משמעותי ועוטף להצלחת יישום שיטת מאזן החיים, להשגת מטרות ולהתקדמות בחיים האישיים, המשפחתיים והעסקיים. בנוסף, מקבלים במתנה את היומן המאזן – המדריך השנתי – בשווי של 129 ש”ח.
מערכת הליווי הדיגיטלית היא שיחה אישית ביני לבינך באמצעות מערכת חצי אוטמטית. לא מדובר בצ’אט קבוצתי. אני בהחלט עונה תשובות לשאלות ששואלים אותי, מייעץ, מכווין ומסייע להתקדם.
רק אנשי הצוות שלנו, שחתומים על סודיות מלאה, רשאים לגשת לתשובות שכתבת.
הנתונים שלך מאובטחים ברמה גבוהה וכפולה. במידה וברצונך שהנתונים שלך לא יישמרו, תוכל לכתוב לי למחוק אותם. או לכתוב Delete בהודעה חוזרת
הנתונים שנאספים מאפשרים ללמוד את הצרכים שלך, ולהעניק לך ערך ייחודי יותר, בהתאם למה שיותר מעניין אותך ומתאים לך. קבוצת הנתונים מאפשרת לי ללמוד ולהסיק מסקנות על מנת לשפר את תהליכי העבודה והמדריך של השנה הבאה.
זו שאלה טובה. בעקרון, כיום נראה כאילו הכי טוב זה לפתח אפליקציה, שתורידו ותשתמשו בה. אבל למעשה, מסתבר שיש הרבה אפליקציות שרק מותקנות בטלפון אבל לא משתמשים בהם. במיוחד כאלו שדורשות ממך אקטיביות ותהליך לשינוי והתפתחות. אחרי הרבה פגישות, שיחות והתייעצויות הבנו שהשינוי מתחיל מאיפה שהאדם נמצא, וכיום יש בה מעל שני מיליארד איש(!). ואם אתם כבר שם, נעזור לכם לזכור מה באמת חשוב לכם, דווקא שם.

יש לך עוד שאלה? אני כאן.