שילוב בין יומן פיזי ליומן דיגיטלי עבודה מתוכננת מצליחה יותר

כיצד לאזן את חייך האישיים, המקצועיים והמשפחתיים עם יומן דיגיטלי ופיזי משולבים

אני אישי/ אני משפחתי

לעתים קרובות אתם עלול להרגיש מותשים מהדרישות המתחרות ביניהן של עבודה, צמיחה אישית וחיי המשפחה. מציאת האיזון בין שלושת ההיבטים הללו של חייכם יכולה להיות קשה. עם זאת, יש כלים שיכולים לעזור לכם למצוא את האיזון הזה – שילוב של יומן דיגיטלי ויומן בשיטת מאזן החיים. בואו נסתכל כיצד סוג זה של יומן יכול לעזור לכם לשמור על הראש מעל המים במציאות של חיי היומיום.

שילוב היומנים בעבודה
שימוש ביומנים דיגיטליים ומסורתיים כאחד נותן לך את הטוב משני העולמות. כשמדובר בהתחייבויות לעבודה, יומנים דיגיטליים הם אידיאליים לתזמון פגישות או לרשום משימות. והם גם מאפשרים לכם לסנכרן אירועים בין מכשירים שונים כך שהכל תמיד מעודכן. עם זאת כשלא מדובר במשימות אלא ביעדים אישיים הקשורים בעבודה, רשמו זאת ביומן המסורתי. הגדירו לעצמכם את היעד וגם סמנו לפני איך תשיגו אותו.

בצמיחה האישית שלכם
עבור יעדי התפתחות אישיים של עצמכם בנפש ובגוף, השתמשו בעיקר ביומן הפיזי. כתיבת דברים על הנייר במקום להקליד אותם במחשב יכולה לגרום למוח שלכם לעבוד בצורה יעילה יותר, שתפחית את הסחות הדעת שסביב היומן הדיגיטלי ותסייע לכם לשמור על מיקוד. בנוסף, רשמו בו התחייבויות אישיות כגון מטרות להשגה, ימי הולדת או ימי נישואין וכיו”ב. יומן נייר מסורתי מושלם לרישום הערות מהירות או תזכורות לגבי אירועים קרובים. עם יומן פיזי, אתם לא צריכים לדאוג לשכוח דברים כי הוא תמיד מונח על השולחן או שולחן הקפה שלך כתזכורת לצמיחה האישית שאתם רוצים בה

היומנים המשולבים בחיי המשפחה
לבסוף, כשמדובר במטרות משפחתיות משותפות כמו זמן משפחה, מפגשים משפחתיים או חבריים, אימון כדורגל או ועידות הורים-מורים, השימוש בשני סוגי היומנים מאפשר לכם לתכנן בקלות יחד את כל ההיבטים של חיי היום-יום שלכם בצורה ברורה ובהירה לכולם. משפחות רבות משתמשות ביומן שלנו על מנת לתכנן את השבוע שלהם ולוודא שהם מקדישים מספיק זמן לעצמם ולמשפחה, מעבר לעבודה של כל אחד מהם. לאחר מכן הן מכניסות ביומן הדיגיטלי תזכורות לביצוע של משימות אלו.

לסיכום, שילוב של יומנים דיגיטליים ומסורתיים הוא כלי חיוני לכל מי שמחפש לאזן בין חיי העבודה, חיים אישיים וחיי משפחה. כשמדובר בהתחייבויות לעבודה, יומנים דיגיטליים הם אידיאליים לרישום משימות וסנכרונן. אך היומן הפיזי ישמש אתכם לרישום יעדי התפתחות בעבודה. כשמדובר בצמיחה אישית, אפשר לשלב בין היומן המסורתי לכתיבת יעדים, ויומן דיגיטלי לתזכורות וזמן מוגדר לביצוע. לבסוף, כשמדובר במטרות משפחתיות משותפות היומן הפיזי מאפשר לוודא שיש מספיק זמן לעצמכם ולמשפחה, כשביומן הדיגיטלי תרשמו תזכורות ותסנכרנו את האירועים הרלוונטיים. אז אם אתם מחפשים דרך יעילה לנהל את הזמן שלכם טוב יותר ולהשיג איזון בחיים, השקיעו היום ביומן- מדריך בשיטת מאזן החיים.

אני כותב לכם מהנסיון, הידע והכישורים שלי ושל הלקוחות שלנו, ולכן יש סיכוי גבוה שמה שאני כותב פה יגרום לך לרצות לעשות משהו בפועל, ולהתקדם בחיים, במשפחה ובעסק. עם זאת, חשוב לשים לב שכל פעולה שמתבצעת בעקבות מה שכתוב פה, נעשית על דעתך האישית ובאחריותך.

לפעמים פתרון כללי לא מספיק, וצריך להכיר את הצרכים האמיתיים שלך בשביל פתרון מותאם אישית. בשביל זה אפשר ליצור איתי קשר ב 054-5864030. המשך עשייה והגשמה משמעותית.

משימה שבועית

לבחור מה לכתוב ביומן הדיגיטלי ואיך לשלב זאת עם יומן פיזי שיעזור לך להשיג את המטרות שתמיד חלמת עליהם

יש לבחור משימה אחת לביצוע בשבוע הקרוב

כתבות נוספות

אני אישי

מפגש עם ספר ששינה את חיי: “שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד” ואיך זה הוביל ליומן המאזן ושיטת מאזן החיים

אני אישי

לחצות גבולות שלא הוצבו: טיפוח מערכות יחסים מכבדות באמצעות תקשורת ברורה והבנה הדדית

אני מגשים/ אני אישי

המניע הפנימי: כיצד יועצים יכולים לעזור להניע הצלחה עסקית

אני משפחתי/ אני אישי/ אני מגשים

הלוואה לכיסוי המינוס: למה לקחת הלוואה לכיסוי המינוס היא רעיון לא טוב ומה כן אפשר לעשות

אני אישי

זמן זה כסף: מדוע מכירת הזמן שלנו לאחרים לא תמיד תהיה הבחירה הנכונה

אני מגשים/ אני משפחתי

העברה בין דורית: איך להעביר בהצלחה את שרביט הניהול בעסק משפחתי

תומכים בקהילת ואנשי כיסופים

קיבוץ שעבר את זוועות ה-7/10 – שמחת תורה,
איבד אנשים, נשים וילדים, ונזק רב לרכוש
ורוצה לקום מחדש, לגלות את העוצמה, התקומה והתקווה.

בואו נעזור להם לבנות את הנפש, הגוף וה-יחד מחדש.

ולהיות שותפים בתקומת העם והארץ.