איך לגרום לשותפויות להימשך: אל תדברו על עבודה כל הזמן.

איך לגרום לשותפויות להימשך: אל תדברו על עבודה כל הזמן.

אני מגשים

אם אי פעם עבדתם עם שותף, אתם יודעים שזו יכולה להיות חוויה שלא תסולא בפז, אבל היא גם יכולה להיות מאתגרת. עבודה עם מישהו אחר פירושה שיש שני חזונות, דעות ואישים שונים המעורבים באותו פרויקט. כדי להבטיח שהשותפות שלכם תהיה חזקה ומוצלחת, חשוב לבסס משימה ויעדים ברורים, כמו גם הבנה הדדית כיצד תעבדו יחד. אבל יש עוד גורם מפתח שיכול לעזור לגרום לשותפויות להימשך: לקחת זמן מהעבודה ופשוט לבלות ביחד.

היתרונות של בילוי ביחד
מה הקשר בין “לבלות” לשמירה על שותפות מוצלחת? הרבה יותר ממה שאתם חושבים. הקדשת זמן לחיבור ברמה האישית חיונית לבניית אמון וקשר חזק יותר בין השותפים. זה מאפשר לכם ליצור קשרים משמעותיים מחוץ למקום העבודה, שיכולים לעזור לטפח תקשורת ושיתוף פעולה טובים יותר בעת עבודה משותפת על פרויקטים. בנוסף, הפסקות מהדיבור על העבודה נותנות לכל אחד מהשותפים מרחב להירגע, להיטען מחדש ולקבל נקודות מבט חדשות על העסק המשותף שלהם.

כשזה מגיע לבילוי משותף מחוץ לעבודה, יש הרבה פעילויות שאינן כוללות דיבור על עסקים או דיון בפרויקט האחרון שלכם. אתם יכול לתכנן מפגשים לארוחת ערב או קפה שבהם תתמקדו בלהכיר אחד את השני טוב יותר או לשתף סיפורים על החיים שלכם מחוץ לעבודה. לצאת לזמן פנאי אחרי העבודה או למצוא פעילויות מהנות כמו שיעורי ספורט משותפים או ביקור באתרי תיירות הם גם אלטרנטיבות מצוינות לשותפים שרוצים קצת זמן איכות הרחק מהפרויקטים שלהם.

לקחת הפסקות מהעבודה; למה זה חשוב
לשותפים שמתלהבים מהפרויקט שלהם קל ללכת לאיבוד ברעיונות שלהם ולשכוח לקחת הפסקות קבועות מהדיבור על העבודה. אבל אם אתם לא רוצים שהשותפות שלכם תתפרק בגלל חילוקי דעות או שחיקה, חשוב לזכור מדוע ההפסקות האלו נחוצות להצלחה בכל שותפות. קודם כל, כאשר מתחים גבוהים במקום העבודה עקב אי הסכמה על רעיון או כיוון (מה שקורה לעתים קרובות), זמן פנאי והפסקה מעבודה יכול להיות מועיל ביותר לעזור לשני השותפים להתקרר, לפני שהם חוזרים יחד עם נקודות מבט חדשות על אותה הבעיה. שנית, התרחקות ממקום העבודה מעניקה לשני השותפים התרעננות נפשית נחוצה מאוד, שאולי לא ימצאו במקומות אחרים בגלל לוחות זמנים עמוסים או עומס עבודה עצום. לבסוף, הקפדה על הפסקות קבועות של השותפים משיח בנושאי עבודה, עוזרת לשמור על איזון בין מחויבויות מקצועיות ויחסים אישיים, שהוא חיוני לכל שותפות מוצלחת.

לסיכום, לוודא שהשותפות שלכם תמשך לאורך זמן אין קשר ישיר לעבודה קשה – זה קשור לדאגה לעצמכם וגם לפרטנר שלכם, כך ששני הצדדים יישארו בעלי מוטיבציה ומעורבים לאורך כל התהליך של השלמת כל פרויקט ביחד! אז אם אתם לא רוצים שהשותפות שלכם תתפרק מהתפרים – קחו קצת חופש מהדיבור על עסקים על ידי תכנון מפגשים לקפה או יציאה לבילוי אחרי העבודה – תופתעו כמה טוב יותר אתם מרגישים אחר כך. לקיחת הפסקות קבועות לא רק עוזרת להפחית את רמות הלחץ אלא גם יוצרת הזדמנויות רבות יותר לקשרים משמעותיים בין השותפים מעבר למקצועיים בלבד. אז אם אתם רוצים שהשותפות שלכם תמשך לטווח ארוך – וודאו ששניכם קובעים משבצות זמן הרחק מדיבורים על העסקים, כך שאתם יכולים פשוט לבלות ולהנות מהחיים עצמם.

אני כותב לכם מהנסיון, הידע והכישורים שלי ושל הלקוחות שלנו, ולכן יש סיכוי גבוה שמה שאני כותב פה יגרום לך לרצות לעשות משהו בפועל, ולהתקדם בחיים, במשפחה ובעסק. עם זאת, חשוב לשים לב שכל פעולה שמתבצעת בעקבות מה שכתוב פה, נעשית על דעתך האישית ובאחריותך.

לפעמים פתרון כללי לא מספיק, וצריך להכיר את הצרכים האמיתיים שלך בשביל פתרון מותאם אישית. בשביל זה אפשר ליצור איתי קשר ב 054-5864030. המשך עשייה והגשמה משמעותית.

משימה שבועית

להקדיש זמן לדיבור על נושאים שאינם קשורים בשותפות. למשל: המשפחה, תחביבים או ביקור באתרי תיירות שונים

יש לבחור משימה אחת לביצוע בשבוע הקרוב

כתבות נוספות

אני אישי

מפגש עם ספר ששינה את חיי: “שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד” ואיך זה הוביל ליומן המאזן ושיטת מאזן החיים

אני אישי

לחצות גבולות שלא הוצבו: טיפוח מערכות יחסים מכבדות באמצעות תקשורת ברורה והבנה הדדית

אני מגשים/ אני אישי

המניע הפנימי: כיצד יועצים יכולים לעזור להניע הצלחה עסקית

אני משפחתי/ אני אישי/ אני מגשים

הלוואה לכיסוי המינוס: למה לקחת הלוואה לכיסוי המינוס היא רעיון לא טוב ומה כן אפשר לעשות

אני אישי

זמן זה כסף: מדוע מכירת הזמן שלנו לאחרים לא תמיד תהיה הבחירה הנכונה

אני מגשים/ אני משפחתי

העברה בין דורית: איך להעביר בהצלחה את שרביט הניהול בעסק משפחתי

תומכים בקהילת ואנשי כיסופים

קיבוץ שעבר את זוועות ה-7/10 – שמחת תורה,
איבד אנשים, נשים וילדים, ונזק רב לרכוש
ורוצה לקום מחדש, לגלות את העוצמה, התקומה והתקווה.

בואו נעזור להם לבנות את הנפש, הגוף וה-יחד מחדש.

ולהיות שותפים בתקומת העם והארץ.