להפסיק לברוח מזמן האיכות עם הילדים עבודה מתוכננת מצליחה יותר ושיטת מאזן החיים

להפסיק לברוח: מדריך להגדרה מה לעשות עם הילדים שלכם

אני משפחתי

זה יכול להיות קשה לדעת בדיוק מה אתם רוצים לעשות עם הילדים שלכם כשזה מגיע לבילוי זמן איכות ביחד. לכולנו יש את הכוונות הטובות ביותר, אך ללא תוכנית, הרגעים שאנו מבלים יחד בסופו של דבר בסופו של דבר עוברים בטלפון או בבריחה. אם אתם מחפשים רעיונות כיצד לקבוע מה אתם רוצים לעשות עם ילדיכם, המדריך הזה הוא בשבילכם!

הגדירו מטרות ויעדים
הצעד הראשון בקביעה מה אתם רוצים לעשות עם הילדים שלכם הוא הצבת מטרות ויעדים. קחו קצת זמן לחשוב איזה סוג של פעילויות יהיו משמעותיות ומועילות גם לכם וגם לילדים שלכם. זה לא משנה אם זה משהו פשוט כמו לשחק משחק ביחד או לצאת לטיול – רק תוודאו שזה משהו ששניכם יכולים ליהנות ממנו. זה יעזור להבטיח שכל פעילות שתבחרו תהיה מוצלחת!

קבעו מחויבות לזמן
לאחר שזיהיתם פעילות שעובדת עבור שניכם, השלב הבא הוא לקבוע כמה זמן יש להקדיש לפעילות זו. בהתאם לסוג הפעילות, זה יכול לנוע בין מספר דקות ביום למספר שעות בשבוע. הקפידו לא להאריך מעבר לתכנון – אתם לא רוצים לפספס דברים חשובים אחרים

להיות גמישים
למרות שחשוב להגדיר יעדים ויעדים, חשוב גם לא להתייחס אליהם יותר מדי. אפשרו לעצמכם (ולילדיכם) גמישות מסוימת בכל הנוגע לפעילויות ספציפיות. לדוגמה, אם יום אחד מזג האוויר לא נהדר בחוץ, אל תרגישו שהתוכניות שלכם נהרסו – התאימו אותן כדי לגרום להן לעבוד במצב הנתון!


למעשה, הגדרה של מה אתם רוצים לעשות עם הילדים שלכם היא חלק חשוב בהבטחת זמן איכות בילוי משותף. על ידי הקדשת זמן מראש להגדיר מטרות ופעילויות, קביעת מחויבות זמן מציאותית ושמירה על גמישות מחשבתית, כל הורה יכול להבטיח שיפיק את המרב מהרגעים היקרים שיבלו יחד! תוכלו להעזר בשיטת מאזן החיים ובמדריך השנתי שיצרנו לאיזון בין חיים אישיים, לחיי משפחה ועבודה.

אני כותב לכם מהנסיון, הידע והכישורים שלי ושל הלקוחות שלנו, ולכן יש סיכוי גבוה שמה שאני כותב פה יגרום לך לרצות לעשות משהו בפועל, ולהתקדם בחיים, במשפחה ובעסק. עם זאת, חשוב לשים לב שכל פעולה שמתבצעת בעקבות מה שכתוב פה, נעשית על דעתך האישית ובאחריותך.

לפעמים פתרון כללי לא מספיק, וצריך להכיר את הצרכים האמיתיים שלך בשביל פתרון מותאם אישית. בשביל זה אפשר ליצור איתי קשר ב 054-5864030. המשך עשייה והגשמה משמעותית.

משימה שבועית

להבין מה חשוב לך לעשות עם הילדים בזמן שלכם יחד

יש לבחור משימה אחת לביצוע בשבוע הקרוב

כתבות נוספות

אני אישי

מפגש עם ספר ששינה את חיי: “שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד” ואיך זה הוביל ליומן המאזן ושיטת מאזן החיים

אני אישי

לחצות גבולות שלא הוצבו: טיפוח מערכות יחסים מכבדות באמצעות תקשורת ברורה והבנה הדדית

אני מגשים/ אני אישי

המניע הפנימי: כיצד יועצים יכולים לעזור להניע הצלחה עסקית

אני משפחתי/ אני אישי/ אני מגשים

הלוואה לכיסוי המינוס: למה לקחת הלוואה לכיסוי המינוס היא רעיון לא טוב ומה כן אפשר לעשות

אני אישי

זמן זה כסף: מדוע מכירת הזמן שלנו לאחרים לא תמיד תהיה הבחירה הנכונה

אני מגשים/ אני משפחתי

העברה בין דורית: איך להעביר בהצלחה את שרביט הניהול בעסק משפחתי

תומכים בקהילת ואנשי כיסופים

קיבוץ שעבר את זוועות ה-7/10 – שמחת תורה,
איבד אנשים, נשים וילדים, ונזק רב לרכוש
ורוצה לקום מחדש, לגלות את העוצמה, התקומה והתקווה.

בואו נעזור להם לבנות את הנפש, הגוף וה-יחד מחדש.

ולהיות שותפים בתקומת העם והארץ.