אתם והשבוע הישרדות לעומת צמיחה - עבודה מתוכננת מצליחה יותר

אתם והשבוע: הישרדות לעומת צמיחה

אני אישי

זה יום ראשון בבוקר, ואתם כבר חוששים מהשבוע הקרוב שלכם. אתם יודעים שהוא יהיה מלא בימים ולילות ארוכים, זמנים מלחיצים ויותר מדי משימות מכדי לסמן “וי” ברשימות שלכם. עבור חלק מהאנשים, “לשרוד את השבוע” יספיק. הם פשוט יעברו את השבוע עד שיגיע יום שישי והם יוכלו סוף סוף להירגע. אבל עבור אחרים, ואני מניח שאתם בתוכם, זו הזדמנות להיעזר בחוויות שלכם כדי לצמוח.

איך נראית צמיחה?
צמיחה יכולה לבוא בצורות רבות ושונות. למשל: מעבר מהמצב הנוכחי שלכם למצב בו אתם יותר מאורגנים ויעילים עם כישורי ניהול הזמן שלכם. או שאתם מתחילים שגרת פעילות גופנית חדשה או הרגל אכילה בריא שעוזר לכם לשמור על אנרגיה לאורך כל היום. אפשרי גם שאתם לוקחים על עצמכם פרויקט מאתגר בעבודה, ובסופו של דבר לומדים משהו חדש על עצמכם בתהליך. מה שזה לא יהיה, צמיחה דורשת מכוונות עצמית ודחיפה של עצמכם החוצה מאזור הנוחות שלכם, כדי באמת לקצור את הפירות.

איך אפשר לגדול במהלך השבוע?
המפתח לצמיחה במהלך השבוע הוא להגדיר לעצמכם יעדים משמעותיים שהצלחה בהם תשמח אתכם. זה יכול להיות (ומומלץ) הגדרת יעדים קטנים יותר לאורך כל יום. כמו לקחת הפסקה מהעבודה כל כמה שעות או הקדשת זמן לתחביב אחרי העבודה בכל ערב. זה יכול להיות גם הגדרת יעדים גדולים יותר (למתקדמים) כמו הקדשת יומיים-שלשה להשלמת פרויקט ספציפי או יצירת תוכנית כיצד ברצונכם להתפתח אישית, משפחתית או להתמודד עם בעיה קשה בעבודה. עמידה ביעדים אלו תעניק לכם משהו מוחשי לשאוף אליו במהלך כל יום בשבוע, כך שתוכלו להתקדם לקראת השגתן עד סוף השבוע.

לסיכום, הישרדות לעומת צמיחה במהלך השבוע שלך אינו תרחיש של או זה או זה. זה בהחלט אפשרי (ומעודד!) לעשות את שניהם (עד שתעברו לצמיחה גדולה על פני השרדות). על ידי יצירת זמנים קטנים של הזדמנויות לצמיחה אישית בתוך כל האחריות האחרות שלכם – בין אם זה ללמוד משהו חדש, לטפל בעצמכם פיזית או נפשית, או צבירת ניסיון רב ערך – תגלו שלא רק שאתם לא שורדים כל יום אלא גם גדלים. אז השבוע, כשיום ראשון נמצא פה שוב, זכרו שגם אם אתם מרגישים בקריסה לפעמים, תמיד יש הזדמנות לצמיחה, אם תנצלו אותה.

אני כותב לכם מהנסיון, הידע והכישורים שלי ושל הלקוחות שלנו, ולכן יש סיכוי גבוה שמה שאני כותב פה יגרום לך לרצות לעשות משהו בפועל, ולהתקדם בחיים, במשפחה ובעסק. עם זאת, חשוב לשים לב שכל פעולה שמתבצעת בעקבות מה שכתוב פה, נעשית על דעתך האישית ובאחריותך.

לפעמים פתרון כללי לא מספיק, וצריך להכיר את הצרכים האמיתיים שלך בשביל פתרון מותאם אישית. בשביל זה אפשר ליצור איתי קשר ב 054-5864030. המשך עשייה והגשמה משמעותית.

משימה שבועית

לבחור משהו קטן כמטרה שתשפר לכם את ההרגשה השבוע.

יש לבחור משימה אחת לביצוע בשבוע הקרוב

כתבות נוספות

אני אישי

מפגש עם ספר ששינה את חיי: “שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד” ואיך זה הוביל ליומן המאזן ושיטת מאזן החיים

אני אישי

לחצות גבולות שלא הוצבו: טיפוח מערכות יחסים מכבדות באמצעות תקשורת ברורה והבנה הדדית

אני מגשים/ אני אישי

המניע הפנימי: כיצד יועצים יכולים לעזור להניע הצלחה עסקית

אני משפחתי/ אני אישי/ אני מגשים

הלוואה לכיסוי המינוס: למה לקחת הלוואה לכיסוי המינוס היא רעיון לא טוב ומה כן אפשר לעשות

אני אישי

זמן זה כסף: מדוע מכירת הזמן שלנו לאחרים לא תמיד תהיה הבחירה הנכונה

אני מגשים/ אני משפחתי

העברה בין דורית: איך להעביר בהצלחה את שרביט הניהול בעסק משפחתי

תומכים בקהילת ואנשי כיסופים

קיבוץ שעבר את זוועות ה-7/10 – שמחת תורה,
איבד אנשים, נשים וילדים, ונזק רב לרכוש
ורוצה לקום מחדש, לגלות את העוצמה, התקומה והתקווה.

בואו נעזור להם לבנות את הנפש, הגוף וה-יחד מחדש.

ולהיות שותפים בתקומת העם והארץ.