כיצד להשיג התקדמות מיקוד ככלי להצלחה אישית ועסקית

כיצד להשיג התקדמות: מיקוד ככלי להצלחה אישית ועסקית

אני אישי/ אני מגשים

די קל להסחף ולהשאב אל המשימות היום-יומיות, ולמעשה לשכוח מהמטרות והערכים שלנו. אבל אם אנחנו רוצים להשיג התקדמות, חשוב להקדיש קצת זמן בכל שבוע כדי לחשוב מה אנחנו רוצים להשיג וכיצד אנחנו יכולים להגיע לשם.

פורים זו הזדמנות נהדרת לחשוב על המטרות שלך, לחדד אותן ולתכנן כיצד תוכל להתקדם בביצוע שלהן. זה הרגע שלך לקלף את המסכות ולפגוש את עצמך פנים אל פנים, במפגש אינטימי, כנה וצומח.

למה חשוב מיקוד
כשאנחנו כל הזמן בעשייה, קל להיקלע למציאות של חיי היומיום ולשכוח מה באמת חשוב לנו. לכן כל כך חשוב לקחת רגע, להתמקד ולבדוק מה עובד לך ומה חשוב לשנות, כדי שתהיה לך אפשרות להתקדם עם מצפן הערכים והחזון של חייך. כאשר אנחנו מאוזנים, אנחנו מסוגלים לראות בבירור מה הכי חשוב לנו ומה עלינו לעשות כדי להשיג את המטרות שלנו.

איך ליצור מיקוד
יצירת מיקוד בחייך מתחילה בלקחת קצת זמן לעצמך – גם אם זה רק 10-15 דקות בכל יום. במהלך הזמן הזה, כדאי לחשוב על המטרות והערכים שלך, לעשות מדיטציה או להתפלל, או פשוט לנשום כמה נשימות עמוקות. אולי ירגיש לך נכון לכתוב יומן על המחשבות והרגשות שלך במהלך תקופה זו.

כדי שזמן המיקוד יהיה כמה שיותר אפקטיבי עבורך, כדאי לשים לב לסביבה מתאימה שתאפשר לך להתרכז ולחשוב. סביבה אמנם נשמעת בעיקר כמו מקום לשבת או ללכת בו, אבל אני מתכוון גם לסביבה הדיגיטלית: טלפון, שעון, מחשב וכו’.

ממיקוד לאיזון
חשוב גם, במסגרת זמן המיקוד, לחשוב על האיזון שבין חיי העבודה, לבין חיי המשפחה ולבין החיים האישיים שלך. אדם שתמיד ממוקד בשביל העבודה, לעולם “לא יהיה לו זמן” לעצמו או לאהוביו. ואם לא יהיה לך זמן למיקוד בעבודה אישית ומשפחתית, אז לעולם לא תהיה לך את האפשרות להשיג את המטרות האישיות שלך.

למעשה, על ידי הקדשת זמן המיקוד כדי לסדר את המחשבות, הרגשות והמעשים שלנו, אנחנו יוצרים מרחב לשיקוף-עצמי וצמיחה מאוזנת. לכן, אני ממליץ להקדיש זמן, מדי שבוע, לבחון את המטרות שלך ולתכנן כיצד תוכל להשיג אותן.

זה הרגע שלך לקלף את המסכות ולפגוש את עצמך פנים אל פנים, במפגש אינטימי וכנה. חשוב לזכור: מיקוד הוא המפתח לאיזון.

אני כותב לכם מהנסיון, הידע והכישורים שלי ושל הלקוחות שלנו, ולכן יש סיכוי גבוה שמה שאני כותב פה יגרום לך לרצות לעשות משהו בפועל, ולהתקדם בחיים, במשפחה ובעסק. עם זאת, חשוב לשים לב שכל פעולה שמתבצעת בעקבות מה שכתוב פה, נעשית על דעתך האישית ובאחריותך.

לפעמים פתרון כללי לא מספיק, וצריך להכיר את הצרכים האמיתיים שלך בשביל פתרון מותאם אישית. בשביל זה אפשר ליצור איתי קשר ב 054-5864030. המשך עשייה והגשמה משמעותית.

משימה שבועית

להקדיש זמן למחשבה על עצמך, המשפחה ושליחות החיים. מה יכול לעזור לך להשיג את החלומות שלך בכל אחד מהם?

יש לבחור משימה אחת לביצוע בשבוע הקרוב

כתבות נוספות

אני אישי

מפגש עם ספר ששינה את חיי: “שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד” ואיך זה הוביל ליומן המאזן ושיטת מאזן החיים

אני אישי

לחצות גבולות שלא הוצבו: טיפוח מערכות יחסים מכבדות באמצעות תקשורת ברורה והבנה הדדית

אני מגשים/ אני אישי

המניע הפנימי: כיצד יועצים יכולים לעזור להניע הצלחה עסקית

אני משפחתי/ אני אישי/ אני מגשים

הלוואה לכיסוי המינוס: למה לקחת הלוואה לכיסוי המינוס היא רעיון לא טוב ומה כן אפשר לעשות

אני אישי

זמן זה כסף: מדוע מכירת הזמן שלנו לאחרים לא תמיד תהיה הבחירה הנכונה

אני מגשים/ אני משפחתי

העברה בין דורית: איך להעביר בהצלחה את שרביט הניהול בעסק משפחתי

תומכים בקהילת ואנשי כיסופים

קיבוץ שעבר את זוועות ה-7/10 – שמחת תורה,
איבד אנשים, נשים וילדים, ונזק רב לרכוש
ורוצה לקום מחדש, לגלות את העוצמה, התקומה והתקווה.

בואו נעזור להם לבנות את הנפש, הגוף וה-יחד מחדש.

ולהיות שותפים בתקומת העם והארץ.