המניע הפנימי כיצד יועצים יכולים לעזור להניע הצלחה עסקית

המניע הפנימי: כיצד יועצים יכולים לעזור להניע הצלחה עסקית

אני מגשים/ אני אישי

כיועצים, אתם יודעים שצריך יותר מסתם מומחיות טכנית כדי להניע הצלחה עסקית. כדי לעזור ללקוחות שלכם להשיג את מטרותיהם, עליכם להיות מיומנים גם בלהניע את האנשים שאתם עובדים איתם.

בין אם אתם עובדים עם חברת סטארט-אפ או ארגון ותיק, הנעת הצוות חיונית להשגת תפוקה ותוצאות טובות יותר. בניוזלטר זה, אשתף בכמה טיפים כיצד להניע את האנשים שאתם עובדים איתם לשפר את הביצועים העסקיים והאישיים שלהם.

זיהוי הערכים שלהם: הבנה של מה שהלקוח הכי מעריך בחיים, יכולה לעזור לך לזהות מה מניע אותו. הקדישו זמן בשיחות היעוץ, או במשימות שלאחריהן, למחשבה על הערכים ומה שהכי חשוב להם, וכיצד זה מתיישב עם העבודה שלהם.

הגדרת מטרות תכליתיות: הגדרת יעדים המתואמים עם הערכים והמטרה של הלקוחות שלכם, יכולה לתת להם תחושת כיוון ומוטיבציה. חלקו יעדים גדולים למשימות קטנות יותר הניתנות להשגה, כדי להתקדם לקראתן בכל יום.

מציאת משמעות בעבודה: גם אם העבודה שלהם לא מתיישרת ישירות עם התשוקות שלהם, חפשו דרכים למצוא משמעות בעבודה שלהם. התמקדו באופן שבו העבודה תורמת למשימה הגדולה יותר של הארגון שבו הם עובדים או בדרך שבה היא עוזרת לאחרים.

תרגול מיינדפולנס: מיינדפולנס יכול לעזור ללקוחות שלכם להישאר נוכחים וממוקדים, ולאפשר להם להתחבר למניעים הפנימיים שלהם. המליצו להם לתרגל מדיטציית מיינדפולנס, או לקחת הפסקות קבועות במהלך היום כדי לנקות את הראש ולאפשר חיבור לעצמם.

חגיגת הישגים: הקדישו זמן להוקיר ולחגוג את ההישגים שלהם, לא משנה כמה קטנים או “לא רלוונטיים” הם עשויים להיראות. שימת לב להצלחות קטנות, מחזקת התנהגויות חיוביות ומעודדת המשך מאמץ לקראת המטרות הגדולות והמאתגרות יותר שלהם.

על ידי יישום טיפים אלה, תוכלו לעזור ללקוחות שלכם להתחבר למוטיבציה הפנימית שלהם, להשיג מיקוד חזק יותר בעבודה, ולהיות יעיל יותר במקום העבודה ובחיים האישיים.

זכרו, מוטיבציה אינה אירוע חד פעמי – היא דורשת מאמץ ותשומת לב מתמשכים. כיועצים, יש לכם הזדמנות להשפיע באופן משמעותי על העסקים של הלקוחות שלכם, ועל חייהם האישיים, על ידי טיפוח מוטיבציה ומחוברות לעצמם ולעבודה שלהם.

אני כותב לכם מהנסיון, הידע והכישורים שלי ושל הלקוחות שלנו, ולכן יש סיכוי גבוה שמה שאני כותב פה יגרום לך לרצות לעשות משהו בפועל, ולהתקדם בחיים, במשפחה ובעסק. עם זאת, חשוב לשים לב שכל פעולה שמתבצעת בעקבות מה שכתוב פה, נעשית על דעתך האישית ובאחריותך.

לפעמים פתרון כללי לא מספיק, וצריך להכיר את הצרכים האמיתיים שלך בשביל פתרון מותאם אישית. בשביל זה אפשר ליצור איתי קשר ב 054-5864030. המשך עשייה והגשמה משמעותית.

משימה שבועית

לחשוב על תרגיל שמחבר את הלקוחות שלי לעצמם ולמקום העבודה שלהם

יש לבחור משימה אחת לביצוע בשבוע הקרוב

כתבות נוספות

אני אישי

מפגש עם ספר ששינה את חיי: “שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד” ואיך זה הוביל ליומן המאזן ושיטת מאזן החיים

אני אישי

לחצות גבולות שלא הוצבו: טיפוח מערכות יחסים מכבדות באמצעות תקשורת ברורה והבנה הדדית

אני משפחתי/ אני אישי/ אני מגשים

הלוואה לכיסוי המינוס: למה לקחת הלוואה לכיסוי המינוס היא רעיון לא טוב ומה כן אפשר לעשות

אני אישי

זמן זה כסף: מדוע מכירת הזמן שלנו לאחרים לא תמיד תהיה הבחירה הנכונה

אני מגשים/ אני משפחתי

העברה בין דורית: איך להעביר בהצלחה את שרביט הניהול בעסק משפחתי

אני אישי

לחשב מסלול מחדש: איך לדעת מתי לוותר על מטרות

תומכים בקהילת ואנשי כיסופים

קיבוץ שעבר את זוועות ה-7/10 – שמחת תורה,
איבד אנשים, נשים וילדים, ונזק רב לרכוש
ורוצה לקום מחדש, לגלות את העוצמה, התקומה והתקווה.

בואו נעזור להם לבנות את הנפש, הגוף וה-יחד מחדש.

ולהיות שותפים בתקומת העם והארץ.