כיצד ייעוץ ארגוני יכול לעזור לעסקים משפחתיים לצמוח ולשגשג

כיצד ייעוץ ארגוני יכול לעזור לעסקים משפחתיים לצמוח ולשגשג

אני מגשים

לעסק משפחתי יש פוטנציאל להצליח לאורך זמן. עם קשרי משפחה חזקים כבסיס עסקי, ייתכן יותר לבנות אמון ונאמנות בין בני המשפחה שבעסק; עם זאת, ככל שהעסק גדל ומשתנה, אותם קשרים יכולים להפוך ממקור של נאמנות וצמיחה למקור של עיונות ועימות. ברגעים כאלו ייעוץ ארגוני יכול להעניק ערך רב לקירוב בני המשפחה ולהצלחה העסקית, על ידי ארגון מחדש של תפקידים, תהליכים ונהלים.


היתרונות של עבודה עם יועץ ארגוני
יועצים ארגוניים שמוחים בעסקים משפחתיים מבינים את האתגרים הייחודיים הנלווים לניהול עסק משפחתי. הם מתמחים ביצירת אסטרטגיות מותאמות לתמיכה במטרות המיוחדות של המשפחה והעסק, לחוד וביחד, וכתוצאה מכך לסייע לצמיחה משמעותית המגדילה משמעותית את הצלחת העסק המשפחתי לטווח ארוך. בנוסף, ליועצים יש גישה למשאבים שאינם זמינים לרוב העסקים המשפחתיים, כגון קולגות, יועצים אחרים ומומחים בתעשייה שיכולים לספק תובנות חשובות לגבי מגמות מתפתחות או התקדמות טכנולוגית שיכולים לעזור להניע את העסק קדימה.

על ידי עבודה עם יועץ ארגוני מנוסה, עסקים משפחתיים ייהנו מנקודת מבט בלתי משוחדת על המצב הארגוני, העסקי והמתרחש בעסק המשפחתי. היועץ הארגוני יסייע להם לצאת מאזור הנוחות שלהם, תוך שהוא מכבד את הערכים והיעדים שנקבעו על ידי בני המשפחה שבעסק. יתרה מכך, הם יקבלו עצות בנושאים כמו שילוב בין המשפחה והעסק, תכנון בין דורי (שחשוב במיוחד למי שמתכננים להעביר את העסק שלהם לדור הבא), פיתוח צוות, הגדרת תפקידים ומבנה ארגוני נכון ומתאים לעסק המשפחתי שלהם.

לבסוף, יועץ ארגוני טוב יצור גם תהליכים שמטרתם לשפר את התקשורת בין בני המשפחה – דבר שלעתים קרובות מתגלה כקושי מוביל בארגונים ועסקים משפחתיים – כמו גם יעניק הדרכה שוטפת לאורך תקופות של שינויים בתוך העסק עצמו.

לסיכום, עבודה עם יועץ ארגוני שמומחה לעסקים משפחתיים מספקת יתרונות רבים לעסקים משפחתיים המעוניינים לצמוח ולשגשג בשוקי התחרות של היום. הם מביאים ניסיון ומומחיות שיכולים לעזור לייעץ, להכווין ולהנחות את מנהלי החברה ובני המשפחה להצלחה, תוך מתן משמעות מעשית לערכי הליבה של העסק ושל המשפחה. עבור אלה השוקלים לקחת את העסק המשפחתי שלהם לשלב הבא ולמקום בריא יותר למשפחה ולעסק, שירותי ייעוץ ארגוני ועסקי חיוניים להשגת הצלחה.

אנחנו בעבודה מתוכננת מצליחה יותר, כמומחים ביעוץ לעסקים משפחתיים, נעזור לכם להקל על שיתוף הפעולה בין כל בני המשפחה המעורבים בעסק המשפחתי, שיפור התקשורת והגברת פוטנציאל ההצלחה המשפחתי-עסקי שלכם, תוך כדי דחיפה של העסק המשפחתי קדימה לעבר צמיחה מאריכת ימים.

אני כותב לכם מהנסיון, הידע והכישורים שלי ושל הלקוחות שלנו, ולכן יש סיכוי גבוה שמה שאני כותב פה יגרום לך לרצות לעשות משהו בפועל, ולהתקדם בחיים, במשפחה ובעסק. עם זאת, חשוב לשים לב שכל פעולה שמתבצעת בעקבות מה שכתוב פה, נעשית על דעתך האישית ובאחריותך.

לפעמים פתרון כללי לא מספיק, וצריך להכיר את הצרכים האמיתיים שלך בשביל פתרון מותאם אישית. בשביל זה אפשר ליצור איתי קשר ב 054-5864030. המשך עשייה והגשמה משמעותית.

כתבות נוספות

אני אישי

מפגש עם ספר ששינה את חיי: “שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד” ואיך זה הוביל ליומן המאזן ושיטת מאזן החיים

אני אישי

לחצות גבולות שלא הוצבו: טיפוח מערכות יחסים מכבדות באמצעות תקשורת ברורה והבנה הדדית

אני מגשים/ אני אישי

המניע הפנימי: כיצד יועצים יכולים לעזור להניע הצלחה עסקית

אני משפחתי/ אני אישי/ אני מגשים

הלוואה לכיסוי המינוס: למה לקחת הלוואה לכיסוי המינוס היא רעיון לא טוב ומה כן אפשר לעשות

אני אישי

זמן זה כסף: מדוע מכירת הזמן שלנו לאחרים לא תמיד תהיה הבחירה הנכונה

אני מגשים/ אני משפחתי

העברה בין דורית: איך להעביר בהצלחה את שרביט הניהול בעסק משפחתי

תומכים בקהילת ואנשי כיסופים

קיבוץ שעבר את זוועות ה-7/10 – שמחת תורה,
איבד אנשים, נשים וילדים, ונזק רב לרכוש
ורוצה לקום מחדש, לגלות את העוצמה, התקומה והתקווה.

בואו נעזור להם לבנות את הנפש, הגוף וה-יחד מחדש.

ולהיות שותפים בתקומת העם והארץ.