לשנות ולא להשתנות

לשנות ולא להשתנות

אני אישי/ אני מגשים

כשמשהו לא יוצא כמו שרצינו או תכננו, פעמים רבות אנחנו מייד נוטים לחשוב מה יכולנו ומה נוכל לעשות אחרת, או במילים אחרות – איך נוכל להשתנות. אבל למה למהר להשתנות ברגע, בעצם, כשאפשר לשנות את הרגע?

אם הייתי יודע

עשרות ידיים לא יוכלו לספור את הרגעים בהם לקוחות באו ואמרו לי “לו רק הייתי עושה אחרת,” “לא הייתי צריכה לחתום עם הספק הזה, אני סומכת על אנשים יותר מידי,” “אם רק הייתי סבלני יותר,” ועוד ‘אם’ רבים ומדכאים. המחשבות האלו, על כל מה שיכולנו לעשות ולא עשינו, שמאחוריהן עומדת תפיסה של “אני” אחר – סבלן יותר, פחות לחוץ, יותר חרוץ, ועוד מגוון תכונות שאנשים לפעמים שואפים אליהן אבל יודעים שהן פשוט לא בשבילם.

להשתנות נכון

אז מה, לא נשאף להתפתח? בוודאי שכן! תמיד מומלץ לחתור קדימה, להתפתח, ללמוד, לרכוש כישורים חדשים… אבל, לא במחיר של לאבד את עצמכם. אתם מי שאתם, ואני מאחל לכם שתמיד תמשיכו להשתנות, אבל לא להיות מישהו ומישהי שהם לא אתם.

להכיר את עצמכם

מה כן מומלץ? לשנות את הרגע. לשים את עצמכם במצבים שתואמים את האופי שלכם, לבחור, ברמת המיקרו, אם לבלות את הרגע שלכם בשיחה, בעבודה במחשב או ביציאה מרעננת החוצה. ברמת המאקרו, תוכלו לבחור פרויקטים או שותפים עסקיים שמתאימים לכם. לאדם שלא ניחן בסבלנות, למשל, לא הייתי ממליץ להקים עסק שמתחיל להניב הכנסות בצורה איטית והדרגתית. לאדם שסומך יותר מידי על אנשים, הייתי ממליץ לבחור אדם עימו הוא יתייעץ באופן קבוע לגבי כל החלטה עסקית שמצריכה אמון הדדי.

אפשר להעזר בשאלות ההכוונה, שיאפשרו לך לדעת מה טוב בך ולאן בא לך להגיע.

אני כותב לכם מהנסיון, הידע והכישורים שלי ושל הלקוחות שלנו, ולכן יש סיכוי גבוה שמה שאני כותב פה יגרום לך לרצות לעשות משהו בפועל, ולהתקדם בחיים, במשפחה ובעסק. עם זאת, חשוב לשים לב שכל פעולה שמתבצעת בעקבות מה שכתוב פה, נעשית על דעתך האישית ובאחריותך.

לפעמים פתרון כללי לא מספיק, וצריך להכיר את הצרכים האמיתיים שלך בשביל פתרון מותאם אישית. בשביל זה אפשר ליצור איתי קשר ב 054-5864030. המשך עשייה והגשמה משמעותית.

כתבות נוספות

אני אישי

מפגש עם ספר ששינה את חיי: “שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד” ואיך זה הוביל ליומן המאזן ושיטת מאזן החיים

אני אישי

לחצות גבולות שלא הוצבו: טיפוח מערכות יחסים מכבדות באמצעות תקשורת ברורה והבנה הדדית

אני מגשים/ אני אישי

המניע הפנימי: כיצד יועצים יכולים לעזור להניע הצלחה עסקית

אני משפחתי/ אני אישי/ אני מגשים

הלוואה לכיסוי המינוס: למה לקחת הלוואה לכיסוי המינוס היא רעיון לא טוב ומה כן אפשר לעשות

אני אישי

זמן זה כסף: מדוע מכירת הזמן שלנו לאחרים לא תמיד תהיה הבחירה הנכונה

אני מגשים/ אני משפחתי

העברה בין דורית: איך להעביר בהצלחה את שרביט הניהול בעסק משפחתי

תומכים בקהילת ואנשי כיסופים

קיבוץ שעבר את זוועות ה-7/10 – שמחת תורה,
איבד אנשים, נשים וילדים, ונזק רב לרכוש
ורוצה לקום מחדש, לגלות את העוצמה, התקומה והתקווה.

בואו נעזור להם לבנות את הנפש, הגוף וה-יחד מחדש.

ולהיות שותפים בתקומת העם והארץ.