No data was found
לפעמים נדמה לנו שכששואלים אותנו שאלה אנחנו חייבים להביא תשובה. האמת היא, שלפעמים כל מה שחשוב זו השאלה עצמה. היכולת לתהות, לחקור ולחשוב: מי אתם ומה אתם רוצים. נוכחות עצמית, לפני שיוצאים אל עבר הגדרת החזון והמטרות, שהן התשובות לחלק מהשאלות.
Play Video

סילחו לעצמכם. הדרך לגילוי עצמי היא קבלה עצמית

אנחנו מתחילים שנה בעוד חודש. אז למה להתחיל עכשיו? חכה לתחילת שנה באמת. אז זהו, שכשהשנה תתחיל אנחנו כבר נהיה בה, והזמן לתכנון של מה שאנחנו רוצים כבר יהיה מאחורינו. והתסכול? סביר להניח שגם הוא יתפוס מקום.

13-19/08/2023
Play Video

גייסו עוצמות ומשאבים באמצעות הפגיעות שבכם

השבוע אנחנו מתמקדים באיתור עוצמות, דווקא במקומות שבהם אנחנו מרגישים פגיעים וחלשים. לעיתים קרובות, אנחנו מתמודדים עם תכונות שבהן אנחנו מרגישים פגיעים או לא בנוח. זו יכולה להיות חולשה פיזית, חוסר ביטחון עצמי ואפילו חוסר יכולת בתחום מסוים.

20-26/08/2023
Play Video

הבינו מי אתם לפני שתדרשו מעצמכם

היכולת להבין מי אתם, לפני שאתם דורשים מעצמכם היא קריטית להצלחה מתמשכת. הבנת העצמי מתייחסת לתהליכים שבהם אנחנו מבינים מי אנחנו: מהם הערכים שלנו, מהם ההרגלים שלנו, השאיפות והמטרות האישיות שלנו, ואיך אנחנו פועלים בעולם.

27/08-02/09/2023
Play Video

היו אקטיביים בשימור קשרים

האם אתה מרגיש לפעמים בודד?

גם אם אתה לא מאמין בזה, כולנו מרגישים לפעמים לבד. אנחנו יכולים להיות עסוקים בחיים שלנו, אבל זה לא אומר שאנחנו לא מחפשים חיבור עם אחרים. קשרים חזקים הם הבסיס לאושר שלנו. הם מספקים לנו תחושת שייכות, אהבה, ותמיכה מנטלית ופיזית.

01-07/10/2023
Play Video

אושר אמיתי נובע ממציאת משמעות ומטרה בחיי היומיום שלנו

השבוע רציתי לדבר על נושא חשוב מאוד, שהוא אושר אמיתי. בזמן מלחמה, ועוד אחרי ה7/10, איך אפשר בכלל להשיג אושר אמיתי?

אושר הוא משהו שכולנו רוצים לחוות, אבל לפעמים זה נראה בלתי אפשרי, במיוחד כשאנחנו נמצאים במצב של מלחמה. החיים שלנו משתנים ללא הכר, והעתיד נראה לא ברור.

 

17-23/12/2023
Play Video

זמן-משפחה זו ההשקעה הכי טובה בחיים שלכם

זמן-משפחה היא ההשקעה הכי טובה בחיים שלנו כי היא מחזקת את הקשרים שלנו עם האנשים החשובים לנו ביותר.

כשאנחנו מבלים זמן עם המשפחה שלנו, אנחנו יוצרים חוויות משותפות, לומדים אחד מהשני, ותומכים אחד בשני.

זמן-משפחה יכול לעזור לנו להרגיש מאושרים, שלמים ומחוברים. ומעל הכל, המשפחה מהווה עוגן לחוסן נפשי בזמן חירום, כמו במלחמה הזו.

24-30/12/2023
Play Video

במקום שאין משימות, אתם והמשפחה תהיו המשימות.

משפחה זה משהו חשוב. היא נותנת לנו אהבה, תמיכה, ותחושת שייכות. אבל לפעמים, כשאנחנו עסוקים בעבודה, בלימודים, או בדברים אחרים, אנחנו עלולים לשכוח מהמשפחה שלנו.

כשאנחנו לא יודעים מה לעשות, קל להישאב לטלוויזיה, בטלפון, או בדברים אחרים.

זה יכול להיות נכון במיוחד כשאנחנו עם המשפחה שלנו.

אנחנו עלולים למצוא את עצמנו יושבים בסלון, מדברים קצת, ואז נזרקים על הספה או מתחילים לגלוש בטלפון.

31/12/2023-06/01/2024
Play Video

משפחה בונה עסק, עסק בונה משפחה.

היום אני רוצה לשתף אתכם בחשיבות ההשקעה במשפחה וכיצד היא יכולה להשפיע בצורה חיובית על ההצלחה שלכם בעסקים ובקריירה.
כשאנחנו משקיעים זמן ומאמץ במשפחה, אנחנו בעצם יוצרים חשיבה חיובית ותמיכה אמיתית שמשפיעה גם על העסקים שלנו וההצלחה האישית שלנו.

בכנות, בזמן הזה מאד קשה לי להשקיע במשפחה.
המילואים והמלחמה, למרות הזמן שאני נמצא בבית, מייצרים ניגוד מאד גדול ביכולת לשמור על התא המשפחתי והעסק. ואני מוצא את עצמי נקרע בין הרצון והתשוקה לשמור על שלמות המשפחה, לבין הצורך והרצון בעתיד המדינה, כדי שלמשפחה שלי יהיה עתיד טוב ובטוח יותר.

07-13/01/2024
Play Video

התנתקו מהטכנולוגיה והתחברו לעצמכם והמשפחה

היום אנחנו כל כך קשורים לטכנולוגיה, עד שהרבה פעמים אנחנו מתרחקים מהמשפחה שלנו. החיבור למשפחה הוא חשוב מאוד כי זו הבסיס שאליו אנחנו מצביעים תמיד, זהו המקום שבו אנחנו חופשיים להיות כמו שאנחנו. בעולם המודרני עם הטכנולוגיה, קל לשכוח את החשיבות של הקשרים הפיזיים והרגשיים עם המשפחה.

14-20/01/2024
Play Video

תאמו ציפיות עם עצמכם, המשפחה והחברים

תיאום ציפיות הוא חשוב מאוד בחיים, כי הוא יכול לשפר את היכולת שלנו לחיות בנחת, להשיג מטרות, לצמוח ולהתמקד במטרות וביעדים שלנו. 

בנוסף, תיאום ציפיות שם אותנו במקום שעלינו לדעת מה אנחנו רוצים, למה אנחנו מצפים מעצמנו, מהמשפחה ומהחברים, ואיך אנחנו מתכננים להשיג את המטרות שלנו.

21-27/01/2024
Play Video

להכיר את עצמכם פירושו לאמץ את השינוי

שינוי הוא תהליך שבו אנחנו מחליפים מצב קיים, על מנת ליצור מציאות חדשה או להשיג תוצאות טובות יותר, כדי לצמצם את הפער שבין הרצוי למצוי, או בשביל התקדמות ושיפור. עם זאת, אצל אנשים רבים, שינוי יכול להתרחש כתוצאה מסיבות חיצוניות או פעילות של הסביבה הקרובה והרחוקה.

03-09/09/2023
Play Video

צרו חזון ברור של העתיד שלכם

לפני שתתחילו לכתוב את החזון שלכם, חשוב להבין תחילה למה זה חשוב. הצהרת חזון חזקה יכולה לעזור לכם להישאר ממוקדים, בעלי מוטיבציה ולעורר אחרים להצטרף אליכם למטרות שלכם, ולהיות סבביה טובה יותר בשבילכם. חזון מספק תחושת כיוון ומטרה, שעוזר להשיג את המטרות שלכם. הצהרת החזון שלכם תגרום לכם להתקדם בכיוון הנכון ותפחית את הקשיים שאתם הולכים להתמודד אתם בדרך להשגת החזון.

10-16/09/2023
Play Video

צעד אחד ראשון, זה כל מה שאתם צריכים השבוע

האם היה לך אי פעם חלום או חזון גדול שאתה רוצה להשיג אבל לא יודע מאיפה להתחיל? לעשות את הצעד הראשון הוא לעתים קרובות החלק הקשה ביותר בהשגת היעדים שלנו. עם זאת, הצעד הראשון הוא ההתחלה של הפיכת החלום הזה למציאות. השבוע, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לקחת צעד אחד קדימה, וזה יצור לך מומנטום להגיע ליעדים שלך.

 

17-23/09/2023
Play Video

טפלו בנכס הכי חשוב – אתם עצמם

בעולם המהיר והעמוס של היום, קל להשאר בהמולת החיים ולשכוח לדאוג לעצמנו. אנו נותנים עדיפות לעבודה, משפחה ומחויבויות חברתיות על פני הצרכים שלנו, מה שעלול להוביל לשחיקה, מתח, ואפילו בעיות פיזיות ונפשיות. אבל האמת היא שהנכס הכי חשוב שיש לך הוא עצמך. טיפול בעצמך צריך להיות בראש סדר העדיפויות.

24-30/09/2023
עדיין לא הגענו לשלב זה
עדיין לא הגענו לשלב זה

תומכים בקהילת ואנשי כיסופים

קיבוץ שעבר את זוועות ה-7/10 – שמחת תורה,
איבד אנשים, נשים וילדים, ונזק רב לרכוש
ורוצה לקום מחדש, לגלות את העוצמה, התקומה והתקווה.

בואו נעזור להם לבנות את הנפש, הגוף וה-יחד מחדש.

ולהיות שותפים בתקומת העם והארץ.