הגיבורים השקופים של העסקים - בני הזוג והילדים עבודה מתוכננת מצליחה יותר

הגיבורים השקופים של העסקים: בני הזוג והילדים

אני מגשים/ אני משפחתי

כל עסק זקוק לתמיכה כדי להצליח. אבל לעתים קרובות, האנשים שמספקים תמיכה זו אינם זוכים להכרה או הערכה כפי שהיא צריכה להיות. אחת הקבוצות האלה מורכבת מבני הזוג וילדים – גם אם אתם לא חושבים שהם עובדים באופן פעיל בעסק, התפקידים שלהם אינטגרלי וראוי להכרה. בואו נסתכל מדוע בני הזוג וילדים הם מרכיבים חשובים בכל עסק מצליח.

בני הזוג מספקים תמיכה מעשית
במקרים רבים, בני הזוג מספקים תמיכה מעשית ליזמים כדי שיוכלו להתמקד בניהול העסקים שלהם. הם עשויים לנהל כספים ולטפל במשימות יומיומיות כמו קניות במכולת, תשלום חשבונות, קביעת פגישות או תיאום טיפול בילדים. הדברים האלה אולי נראים קטנים, אבל בלעדיהם, ליזמים יהיה הרבה יותר קשה להתרכז בעסקים שלהם.

המסירות של הילדים
העבודה הקשה ומסירותם של הילדים עשויה לעיתים קרובות להיעלם מעיניכם בפעילות היומיומית של העסק. אך ללא העזרה והתמיכה שלהם, כל כך הרבה יותר הייתם צריכים לעשות בעצמכם. הנכונות שלהם לבצע את המשימות וההנחיות שלכם מאפשרת לעסק להתקדם מיום ליום. החריצות שלהם מגדילה לא רק את העסק, אלא גם מגבירה את המורל עבורך וגם עבורם. מפגן נמרץ כזה של התלהבות יכול להביא לתוצאה טובה עוד יותר עבור המאמצים שלך ממה שהתחלת איתו. בכל משימה שהם נתקלים בהם, הם לומדים משהו חדש שיתרום להצלחה עתידית. הילדים הם באמת אבני היסוד של כל מאמץ מוצלח מכיוון שהם נראים מסוגלים וכמעט לא מתלוננים – גם כאשר הם לא תמיד מבינים מדוע דברים מסוימים חייבים להיעשות כפי שהם מתבקשים לעשות זאת.

משפחה מביאה איזון
ליזמים יש ימים ארוכים הדורשים מסירות, עבודה קשה והקרבה. למרות שכל אלה הם מרכיבים הכרחיים להצלחה בעסקים, מיקוד רב מדי עלול להוביל לשחיקה וזו הסיבה שהמשפחה בסביבה כל כך חשובה לאיזון. משפחה תומכת מאפשרת ליזמים זמן מחוץ לעסקים שלהם. במידה ועושים את זה נכון, אתם יכולים להירגע וליהנות מהחיים עם יקיריכם מבלי להרגיש אשמה על חופשה מהעבודה. זה עוזר להוריד את רמות הלחץ, כך שכאשר מגיע הזמן לצלול חזרה לעבודה תהיו פרודוקטיביים יותר.

למעשה, לא משנה כמה מאמץ אתם משקיעים בניהול העסק שלכם בעצמכם, אי אפשר להגיע להצלחה גדולה בלי מערכת התמיכה הנכונה מאחוריך – והיא כוללת גם את בני הזוג והילדים! בני זוג מביאים תמיכה מעשית בעוד ילדים מביאים מסירות, מרץ וסקרנות; שניהם תורמים רבות לשמירה על איזון בזמן ניהול עסק לא משנה כמה הוא גדול או קטן. אז זכרו איזו תרומה חשובה תורמים בני הזוג והילדים – גם אם אתם לא חושבים שהם “עובדים” בעסק – כי בסופו של דבר הם עושים את ההבדל. תנו להם מילה טובה והערכה.

אני כותב לכם מהנסיון, הידע והכישורים שלי ושל הלקוחות שלנו, ולכן יש סיכוי גבוה שמה שאני כותב פה יגרום לך לרצות לעשות משהו בפועל, ולהתקדם בחיים, במשפחה ובעסק. עם זאת, חשוב לשים לב שכל פעולה שמתבצעת בעקבות מה שכתוב פה, נעשית על דעתך האישית ובאחריותך.

לפעמים פתרון כללי לא מספיק, וצריך להכיר את הצרכים האמיתיים שלך בשביל פתרון מותאם אישית. בשביל זה אפשר ליצור איתי קשר ב 054-5864030. המשך עשייה והגשמה משמעותית.

משימה שבועית

להעריך, באופן מילולי או מעשי את בני הזוג והילדים על שותפותם ועשייתם למען העסק

יש לבחור משימה אחת לביצוע בשבוע הקרוב

כתבות נוספות

אני אישי

מפגש עם ספר ששינה את חיי: “שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד” ואיך זה הוביל ליומן המאזן ושיטת מאזן החיים

אני אישי

לחצות גבולות שלא הוצבו: טיפוח מערכות יחסים מכבדות באמצעות תקשורת ברורה והבנה הדדית

אני מגשים/ אני אישי

המניע הפנימי: כיצד יועצים יכולים לעזור להניע הצלחה עסקית

אני משפחתי/ אני אישי/ אני מגשים

הלוואה לכיסוי המינוס: למה לקחת הלוואה לכיסוי המינוס היא רעיון לא טוב ומה כן אפשר לעשות

אני אישי

זמן זה כסף: מדוע מכירת הזמן שלנו לאחרים לא תמיד תהיה הבחירה הנכונה

אני מגשים/ אני משפחתי

העברה בין דורית: איך להעביר בהצלחה את שרביט הניהול בעסק משפחתי

תומכים בקהילת ואנשי כיסופים

קיבוץ שעבר את זוועות ה-7/10 – שמחת תורה,
איבד אנשים, נשים וילדים, ונזק רב לרכוש
ורוצה לקום מחדש, לגלות את העוצמה, התקומה והתקווה.

בואו נעזור להם לבנות את הנפש, הגוף וה-יחד מחדש.

ולהיות שותפים בתקומת העם והארץ.